Успіх не є ключем до щастя. Щастя – ось ключ до успіху. Якщо ви любите те, що робите, ви будете щасливі. Альберт Швейцер. ✔ ✔ ✔

вівторок, 22 квітня 2014 р.

День учнівського самоврядування

Активна молодь, яка має власну думку, генерує нові ідеї, відстоює свою життєву позицію - це фундамент успішної, процвітаючої держави. Молодій людині, яка будує успішну кар'єру, необхідні якості лідера, професійного менеджера. Як свідчать соціологічні дослідження, найвищу конкурентоздатність на сучасному ринку праці мають випускники, які брали участь у діяльності молодіжних організацій, клубів та учнівського самоврядування.
   15 квітня одночасно у всіх ПТНЗ області був проведений День учнівського самоврядування. Організаторами та найактивнішими учасниками в нашому ліцеї були, як ви мабуть здогадалися, члени клубу "ОЛІМП". Цьому дню  передувала напружена, творча робота. Наші клубівці вкотре продемонстрували своє вміння генерувати цікаві, творчі ідеї та втілювати їх у життя. 
Початок робочого дня в кабінеті директора

Дублер директора - Анастасія Пантела

Дублер заступника директора з виховної роботи - Анастасія Сіпко

Дублер старшого майстра - Катерина Бєльянінова

Наталя Лебеденко та Вікторія Кульбач провели майстер клас  "Пасхальні сувеніри"
Дублер методиста Андрій Бондарєв на засіданні педагогічної ради провів із дублерами педагогічного колективу тренінг "Сучасний урок - основа якісної та ефективної освіти"

Флеш-моб "Квітуча Україна" зібрав справжніх патріотів

Немає коментарів:

Дописати коментар